O nas

Rozmruczane, rozgadane, futrzaste, tajemnicze, zwariowane, niekiedy zdystansowane, absorbujące, natrętne, czasem niedostępne.

Inteligentne, czułe, prawdziwe.

Nasi czterołapni, to dla nas naturalna dawka endorfin, szczęścia i uśmiechu, którą dostajemy nie wychodząc z domu. A kiedy mamy ochotę na zastrzyk adrenaliny, wybieramy się na wystawy, podczas których piękno naszych kotów mogą podziwiać też inni.

Nasza hodowla Two Happiness *PL działa pod patronatem FIFE - Federation Internationale Feline, jest to organizacja zrzeszająca hodowców kotów rasowych z Europy, Azji oraz Ameryki Południowej. FIFe jest największą na świecie federacją felinologiczną. 

Jesteśmy zarejestrowani w Cat Club Wrocław, należącym do  FPL (Felis Polonia).

Zatem jesteśmy legalnie działającą hodowlą kotów rasowych.

Opiekę nad naszą kocią  trójką sprawują również nasze dzieci: Adam (6 lat) i Nataszka (niespełna 2 latka). To oni dbają o codzienną porcję ruchu, zabaw, urządzają  gonitwy z wędkami i rzucanie myszek.

Zapraszam do świata Two Happiness.  Zostawcie pośpiech, obowiązki, codzienną gonitwę, spójrzcie w cudowne lazurowo-niebieskie oczy, poczujcie dotyk miękkiego, jasnego futerka i usłyszcie spokojne, przyjacielskie mruczenie.

Kto wie, może tak jak my, pokochacie Nevy…

DARIA Makowska