IC AMBER Two Happiness*PL

Kotki » IC AMBER Two Happiness*PL

Data urodzenia: 13.01.2015
Kraj pochodzenia: POLSKA
Kolor: NEM a 0321 (niebieski-pręgowany bicolor)
Rodowód: KLIKNIJ

W domu nazywana Ambi lub Bambi, to pierwsza  koteczka urodzona w naszej hodowli. Jest córką Caramelki i czeskiego kocurka Fransoa Larja Fantasia * CZ,  z zaprzyjaźnionej hodowli i nie ukrywam spełnieniem moich marzeń hodowlanych, czyli bicolorem.

Uwielbiam Nevy z dużą ilością bieli, u Ambi występuje ona w ilości 25%-50%, ma też charakterystyczny, uroczy różowy nosek. Nie spodziewałam się, że w naszym pierwszym miocie przyjdzie na świat bicolor i dodatkowo tak dobra w typie. Nie mogłam się z nią rozstać. Dziękuję Alina, za nasze fantastyczne  „A” dzieci. Amber to córeczka tatusia. Charakterem również nie przypomina przebojowej Caramelki.

Jest wycofana i wstydliwa, w stosunku do gości troszkę niedostępna. Potrzeba więcej czasu, by zdobyć jej zaufanie. Jest kompletnym przeciwieństwem braci. Po mamie odziedziczyła gadulstwo, miauczy bez końca, kiedy się witamy lub gdy domaga się pieszczot czy zainteresowania. Rozśmiesza nas swoimi gonitwami i głupimi pomysłami. To nasza princess…jej wolno wszystko!

Sukcesy wystawowe:

Klasa juniorów
Data Miasto Ocena Sędzia
2015-09-05 Wrocław EX1 Mrs Rita Grigorieva, RU
2015-09-06 Wrocław EX1,NOM BIS Mr MArek Chadaj, PL