Aktualności

 • sniezonbiale-rodzenstwo-dostepni.jpg

  Śnieżonbiałe rodzeństwo - wolni !

  No i spełniło sie moje marzenie....futro białe , oczy niebieskie, noski rozowe a charaktery, co tu duzo mowic marzenie! Jeszcze takich kociat u nas nie bylo.  Ta para Faworyt i FiBi sa gotowi do zmiany domu, ale oddamy je tylko do super Rodzin :)

 • swiateczne-kociaki-juz-sa-!.jpg

  Świąteczne kociaki już są !

  Czy widzicie te małe , białe kluseczki ?  2 dni po świątecznym obżarstwie i odpoczynku , nasza Caramelka urodziła caaałą gromadkę Nevek. I znowu siedzimy wpatrzeni w ten cud natury, obserwujemy piersze kłótnie o cycka, o lepsze miejsce :) Czekaliśmy na takie widoki caaały rok !

 • czekamy-na-kociaki-122018r-zapraszamy-do-kontaktu.jpg

  Czekamy na kociaki 12.2018r - zapraszamy do kontaktu.

  Kochani z niecierpliwością czekamy na kocięta po cudnych rodzicach ! Kociaki pojawia sie na świecie w ostatnich dniach grudnia 2018. Jest to dobry czas by do nas dzwonić, poznać nasza hodowle , my tez chcemy poznać Nowe Rodziny dla kocich dzieci. Zapraszamy do kocich pogaduszek ! 

 • mamy-kocieta[5].jpg

  Mamy "E" kocięta

  "E" kocięta meldują się na pokładzie . Maluszki urodziły się w styczniu 2018 , ponieważ będziemy je obserwować pod kątem hodowlanym, do nowych domków będą mogły pojechać w czerwcu 2018 ( po zabiegu kastracji )

 • spodziewamy-sie-kociat-w-styczniu-2018r-!!!.jpg

  Spodziewamy się kociat w styczniu 2018r !!!

  Tak ,juz jestesmy pewni ..... W styczniu pojawią się małe , białe kuleczki w naszym domu. Caramelka zostanie mamą , bardzo się cieszymy i oczekujemy na maluchy. Na zdjeciach Caramela i jej córka Amber :)

 • wystawa-kotow-we-wroclawiu.jpg

  Wystawa Kotów we Wrocławiu

  W październiku 2017 r  , gościliśmy u siebie , czyli  na wrocławskiej miedzynarodowej wystawie kotów.  Mnóstwo znajomych, pozytywnej energii i spotkań z hodowcami  i zwiedzającymi. W niedzielę nasze koteczki - córka i matka , konkurowały ze sobą o certyfikat na Grand International Chamnpiona . 

 • wystawa-kotow-w-ostravie.jpg

  Wystawa kotów w Ostravie

  Znakomity występ naszych kotek , podczas miedzynarodowej wystawy kotów w  Ostravie (08.107r).  Nasza Champiom Amber zakończyła tytuł International Champion a Caramelka oprócz oceny Exelent 1 i kolejnego  certyfikatu na Grand International Champion , była najlepsza kotką Neva Masquerade w kolorze i otrzymała BIV !!!

 • latnie-d-kociaki.jpg

  Letnie D- kociaki

  Kociaki uwielbiaja przebywać na świeżym powietrzu, wylegiwać się wieczorami na balkonie, obserwować świat. Jak zawsze musi trafić się jakiś koci alpinista - tym razem jest to Dasha. Na szczęście balkon jest dobrze zabezpieczony , do czego wszystkich posiadaczy kotów namawiam . 

 • marzec-2017-powitamy-d-kociaki.jpg

  Marzec 2017 mamy "D" kociaki

  W marcu przyszły  na świat długo oczekiwane i pierwsze kocie dzieci Amber - koteczki urodzonej w naszej hodowli. Wspaniałej córki naszej rosyjskiej piękności Caramelki . Zdjęcia maluchów w zakładce " Miot D - Maluchy " 

 • Miot C

  Mamy "C" kocięta

  W grudniową noc , przyszły na świat kociaki od pary : Caramelka i Brendon. Maluchy mają się dobrze , mama dzielnie się nimi opiekuje . Kociaki bedą mogły pojechać do nowych rodzin na początku marcu 2017r. Zapraszamy do rezerwacji  i dozakładki miot C.

   

 • nadchodza-c-kociaki.jpg

  Nadchodzą C-kociaki

  Już za chwilę , już za momencik C - kociaki przyjdą na świat 

 • miedzynarodowa-wystawa-kotow-w-rybniku.jpg

  Międzynarodowa wystawa kotów w Rybniku 10.2016 r

  W porównaniu do wrocławskich wystaw - ta była kameralna 200 kotow. Mile spędzony czas i szereg rozmów . Amber jak zawsze fantastyczna ! 

 • miedzynarodowa-wystawa-kotow-rasowych-we-wroclawiu[1].jpg

  Międzynarodowa wystawa kotów we Wrocławiu 10.2016 r

  Jak zawsze , braliśmy udział we wrocławskiej wystawie kotów. Nasze kotki spisały się świetnie, obydwie oceny Ex 1 (exelent), Amber zakończyła tytuł Championa i otworzyła International Championa .

 • przyjaciolki-mama-i-corka.jpg

  Przyjaciółki-mama i córka

  Takie obrazki, są u nas codziennością. Z ogromną przyjemnością obserwujemy więź matka- córka . To są przyjaciółki, które żyć bez siebie nie moga , zawsze razem . 

 • lato-w-two-happiness[10].jpg

  Lato w Two Happiness

  Podczas naszej ostatniej wizyty u dziadków, nasz kocurek Brendon powitał nas w letnim ubraniu. Bez szalika (kryzy) i grubych portek wygladał jak młodziak :) 

 • czas-do-nowych-domkow[5].jpg

  Czas do nowych domków

  Kwiecień, to dla nas czas rozstań... nasze kocie dzieci sa juz gotowe do powitania nowych rodzin, a oni z niecierpliwościa czekali , na nasze białe szczęścia . Mamy nadzieje , że będą rozpieszczani :)                          Powodzenia maluchy !

 • mamy-kocieta.jpg

  Mamy kocięta

  14.12.2015 r przyszły na świat pierwsze kocięta Caramelki i Brendona. Długo czekalismy na kociaki tej pary... Jesteśmy szczęśliwi!

 • nowa-strona-www.jpg

  Nowa strona www

  W grudniu 2015 roku ruszyła nasza nowa strona internetowa. Serdecznie zapraszamy do regularnych odwiedzin.